Projektové riadenie

Implementujeme riešenia pre zvýšenie efektívnosti riadenia vašich projektov. Riešenia s využitím platformy Project Server Vám poskytnú dokonalý prehľad o priebehu jednotlivých projektov a tak pomôžu optimalizovať chod Vašej spoločnosti.

ako pracujeme

Stanovíme ciele

Vždy pracujeme s jasnou víziou. Vďaka konzultácii s Vami si spoločne stanovíme ciele a prínosy pre projektové riadenie vo Vašej spoločnosti.

Znalosti a skúsenosti

Ovládame Project Server a na základe skúsenosti ho vieme efektívne implementovať a poradiť ako ho využívať.

Poskytované služby

Poskytneme Vám celé spektrum služieb od business poradenstva až po implementačné služby pre Project Server.

Zaškolíme používateľov

Pod našim dohľadom sa Vaši kolegovia a pracovníci naučia rýchlo a spoľahlivo pracovať so všetkými nainštalovanými nástrojmi.

Hotové riešenia

Pripravili sme hotové riešenia pre Project Server a Project online, aby od prvého dňa pracovali pre Vás.

Project Server a Project Online

Poskytujú flexibilitu a možnosti pre jednotlivcov, tímy a veľké spoločnosti efektívne riadiť všetky typy projektov a činnosti od jednotlivých úloh až po komplexné projekty a programy.

viac info

Intuitívne prostredie

V známom prostredí internetového prehliadača môžete zobrazovať, upravovať a spravovať projekt.

Flexibilita

Prijímajte rozhodnutia na základe údajov od členov tímu a účastníkov projektu pomocou prehľadného projektového dashboardu.

Efektívna komunikácia

Širokými možnosťami zdieľania informácií zlepšujte celkový výkon tímu a optimalizujete Váš pracovný čas a využitie prostriedkov.

Výber projektov

Zosúlaďte predstavy a prostriedky pri prideľovaní priorít projektom, výbere optimálnych projektových portfólií s cieľom dosiahnutia podnikovej stratégie.


Microsoft SharePoint

Štandard v oblasti ukladania, organizácie, zdieľania a prístupu informácii z rôznych zariadení pomocou bežného internetového prehliadača ako Internet Explorer, Chrome alebo Firefox.

viac info

Business Inteligence

Súčasťou riešení sú Business Inteligence nástroje, cez ktoré je možné vytvoriť špeciálne reporty a zostavy, prehľady a dashboardy projektov. Samozrejmý je prístup z rôznych zariadení.

aké sú výhody

Lepší prehľad

S nástrojmi bussiness inteligence vytvárate štatistiky a reporty zo všetkých projektových dát pre komplexný prehľad o priebehu a výsledkoch projektov.

Prístup odkiaľkoľvek

Spravujte projekty z rôznych zariadení a optimalizujte tak využitie Vášho času. Majte prehľad o všetkom, nech ste kdekoľvek.

Buďte v obraze

Svet projektového riadenia stále napreduje. Nechajte nám Váš e-mail a my Vám pripravíme prehľad toho najzaujímavejšieho. Aby Vám naozaj nič neušlo.

2015 © DAXAA | Design by AnimaGraf